در بازدید مدیرعامل گروه پتروپارس از پروژه CTEP انجام شد؛ بازدید میدانی، جلسات مدیریتی و دیدار با نیروهای اجرایی

در بازدید مدیرعامل گروه پتروپارس از پروژه CTEP انجام شد؛ بازدید میدانی، جلسات مدیریتی و دیدار با نیروهای اجرایی

مدیرعامل گروه پتروپارس در آستانه میلاد امام علی علیه السلام و روز پدر، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، چهارم و پنجم بهمن ماه جاری از پروژه واحد فرآورش مرکزی میدان نفتی آزادگان جنوبی (CTEP) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس؛  در این بازدید، که با حضور مهندس زمان؛ سرپرست شرکت پتروپارس ایران و جمعی از مدیران اجرایی  و فنی ستاد و پروژه گروه و همچنین پیمانکاران بخش های مختلف پروژه انجام شد دکتر علیخانی؛ ضمن بازدید میدانی، روند پیشرفت فیزیکی پروژه در حوزه‌های مختلف، میزان پیشرفت تکمیل مخازن، تاسیسات واحدهای پروژه، ساختمان های صنعتی و غیرصنعتی و نیز عملیات اجرایی و  آسفالت‌ جاده ها و مسیرهای ارتباطی پروژه را بررسی کرد.

در ادامه این بازدید، مدیرعامل گروه پتروپارس و تیم اجرایی پروژه در جلسه مشترک با مدیران شرکت مهندسی و توسعه نفت( متن) به عنوان کارفرمای پروژه واحد فرآورش مرکزی میدان نفتی آزادگان جنوبی (CTEP) ، در خصوص روند اقدامات صورت گرفته، مسائل و مشکلات پیش‌رو و برنامه های آتی، گفتگو و تبادل نظر کردند.

برگزاری جلسه هماهنگی با شرکت‌های پیمانکار و نیروهای اجرایی فعال در پروژه بخش دیگری از برنامه دکتر علیخانی در بازدید از پروژه  CTEP بود. در این  جلسات، مدیرعامل گروه پتروپارس در جمع مدیران و کارشناسان شرکت بهره برداری  و مدیریت پتروپارس(POMC)  پیمانکار بخشی از پروژه CTEP ، ضمن شنیدن و ارزیابی گزارشات ارائه شده و صدور راهکارهای مدیریتی، برنامه‌ریزی جهت تسریع در اجرای تعهدات و نیز تعامل مثبت و  همکاری هدفمند با پیمانکاران دیگر را جهت تحقق برنامه ها مورد تاکید قرار داد.

همچنین مدیرعامل گروه پتروپارس در دیدار با گروهی از همکاران پیمانکاری واحد فرآورش مرکزی میدان نفتی آزادگان جنوبی در رده‌های مختلف خدمتی، مشکلات، نیازها و خواسته های آنها را بررسی و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات ایشان صادر کرد.

گفتنی است پروژه واحد فرآورش مرکزی میدان نفتی آزادگان جنوبی(CTEP)  یکی از پروژه های مهم از پروژه های ده  گانه داخلی و خارجی گروه پتروپارس است که به دلیل اهمیت و نقش آن در افزایش تولید نفت خام کشور،  در اولویت پروژه های در دست اجرای این گروه قرار داشته و به همین دلیل؛ مدیرعامل گروه پتروپارس به صورت مستمر از این پروژه، بازدید و روند اجرایی امور  و نتیجه بازدیدهای قبل و تصمیمات  و راهکارهای ارائه شده را بررسی می کند.

دفتر مرکزی


  • بوشهر-بندر کنگان-خیابان ساحلی،جنب گمرک قدیم،ساختمان POMC
  • تهران، سعادت‌آباد، بلوار فرهنگ‌، نبش کوچه عرفان‌، ساختمان اصلی پتروپارس، طبقه همکف
  • 021294410000
  • info@pomcak.com

ساعت کاری


شنبه
16:00 - 07:00
یکشنبه
16:00 - 07:00
دوشنبه
16:00 - 07:00
سه شنبه
16:00 - 07:00
چهارشنبه
16:00 - 07:00
پنج شنبه
16:00 - 07:00

تمام حقوق برای شرکت مدیریت و بهره برداری پتروپارس آریاکیش محفوظ است.